Co je to Emo?

24. února 2008 v 10:31 | P!t@!@ |  Co je to Emo?
EMO people (= emocionální), neboli lidé, kteří se nestydí dávat najevo, co cítí, tzn. emoce, jsou často označováni jako slaboši. Tohle označení však není zrovna výstižné. Dnes je velmi nesnadné dát najevo jakýkoliv cit, a to zvláště pro kluky. Tito lidé nesouhlasí s dnešní společností, se zastaralými názory a vidí její nedostatky. Mají pocit, že sem nepatří. Své emoce, obvykle vztek, smutek, strach, deprese, ale klidně i radost.., dávají najevo i svým oblékáním, často jsou hodně namalovaní, což se týká kluků i holek.


CESTA KE SPRÁVNÉMU EMU?

Emo lidé se často oblékají do přesně stanoveného stylu (těsné kalhoty, trička na tělo,…), někde na internetu si prohlídnou pár fotek, přečtou pár pravidel a jdou na nákupy, aniž by o tom něco věděli. Těmto lidem já říkám "rádoby EMO". Spousta těchto "rádoby EMO" si jsou schopni i párkrát říznout do ruky, aby tam měli jizvy. Tomu se musim já upřímě smát.

Skuteční EMO kluci a holky vědí, že takhle to vůbec nechodí. Žádná přesně stanovená pravidla pro oblékání do tohoto stylu totiž nejsou. EMO lidé UMÍ BÝT ORIGINÁLNÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | E-mail | 1. srpna 2008 v 12:38 | Reagovat

Já prostě nechápu proč se ty rádoby ema chtěj párkrát říznout a pak ze sebe dělaj chudinky a chtěj aby se jich druhý vyptávali co se jim stalo!!!!!!Tohle mi udělala kámoška !!!Ale mě by nikdy nenapadlo se jentak trošičku škrábnout!!!Kdy by mi bylo strašně tak se rovnou podřezám a nedělám žádný caviky vokolo sebe!!!Ještě že už nejsem emouška !!!!! Ale punkerka!!!!!!!!no ale to je jedno nikomu se nehodlám plíct do života......Punk´s not dead..ahoj:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama